4e JEUGDMEERDAAGSE RW DE SPARTAAN-NWLH

                    Uitslag 5e Etappe (Omloop over 46,1 km)

                       OMLOOP te Rijswijk op 2 Juli 2017

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  71 Kool, Daan                WV Avanti                    1:05:03
  2   5 Klein Nienhuis, Bart      Achterhoek 2000               z.t.
  3  25 Sieders, Jan Wicher       LRTV Swift                    z.t.
  4  89 Alvarado, Salvador        Lares Doltcini                z.t.
  5  88 Verburg, Luke             Lares Doltcini                z.t.
  6  66 Meijdam, Sam              UWV De Volharding 2           z.t.
  7   8 Reinderink, Pepijn        AR&TV De Adelaar              z.t.
  8  47 Verzijl, Sten             RWC Ahoy 1                    z.t.
  9  92 Vos, Yannick              Gaverzicht-Glascentrale1      z.t.
 10  39 Romers, Boris             PRC Delta                     z.t.
 11  90 Ronhaar, Pim              Lares Doltcini                z.t.
 12  55 Krijnsen, Jelte           UWV De Volharding 1           z.t.
 13   7 Willems, Dennis           AR&TV De Adelaar              z.t.
 14  65 den Braber, Simon         UWV De Volharding 2           z.t.
 15  46 Seldenthuis, Lars         RWC Ahoy 1                    z.t.
 16   1 Buters, Joris             RWV De Spartaan               z.t.
 17  85 van den Bos, Louk         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 18  14 de Schepper, Ward         WV Breda                      z.t.
 19  37 Boshoven, Arjan           PRC Delta                     z.t.
 20  27 van Belle, Loe            LRTV Swift                    z.t.
 21  77 Vd Gracht, Niels          Meteoor Assen-Roden           z.t.
 22  30 Kes, Jim                  Monkey Town 1                1:05:07     0:04
 23  73 van den Bergh, Stan       WV De Jonge Renner            z.t.
 24  62 Metselaar, Rick           WRV De Peddelaars 1           z.t.
 25  86 Prosman, Pieter           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 26  99 Vanluchene, Maxim         Gaverzicht-Glascentrale2      z.t.
 27  43 Beks, Bart                RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 28  48 Speijers, Jesse           RWC Ahoy 1                    z.t.
 29  59 van der Hoeven, Luc       Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 30  98 Bert, Jasper              Gaverzicht-Glascentrale2      z.t.
 31  28 Pronk, Jens               Monkey Town 1                 z.t.
 32  61 Koops, Bas                WRV De Peddelaars 1           z.t.
 33  70 Zwaan, Wouter             WV Avanti                     z.t.
 34   6 Berkelder, Sammy          Achterhoek 2000               z.t.
 35  22 de Veld, Michiel          RWC Ahoy 2                    z.t.
 36  87 Hennekam, Tim             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 37  80 Runderkamp, Samuel        District Noord-Holland        z.t.
 38  50 Vreeswijk, Noah           TWC De Kempen                 z.t.
 39  68 Buteijn, Yaron            WTC Woerden                   z.t.
 40  49 van Gorp, Sieb            TWC De Kempen                 z.t.
 41  63 Mulderij, Lars            WRV De Peddelaars 1           z.t.
 42   3 de Poorter, Jonas         RWV De Spartaan               z.t.
 43  57 den Meuter, Santiago      UWV De Volharding 1           z.t.
 44  67 Brouwer, Daan             WTC Woerden                   z.t.
 45  13 Wiskerke, Joran           WV Breda                      z.t.
 46  32 Klugt, Lars               NWVG Young Talents            z.t.
 47  64 Bult, Lennart             UWV De Volharding 2           z.t.
 48  26 Kluts, Thijn              LRTV Swift                    z.t.
 49  34 Claassen, Bjorn           Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 50  56 Kroon, Joris              UWV De Volharding 1           z.t.
 51  15 Mengerink, Lars           WV Breda                      z.t.
 52  24 Brugging, Thijs           RWC Ahoy 2                    z.t.
 53  10 Scheffer, Bas             AWV De Zwaluwen               z.t.
 54  41 van Kappel, Geert         RTC Jan van Arckel            z.t.
 55  78 Dijkman, Redmar           Meteoor Assen-Roden           z.t.
 56  20 Schaasberg, Daan          Monkey Town 2                1:05:30     0:27
 57   4 Lubbers, Christiaan       Achterhoek 2000              1:05:52     0:49
 58  19 Winter, Tim               Monkey Town 2                1:07:49     2:46
 59  18 Boersema, Daan            HSK Trias                    1:08:18     3:15
 60  35 van der Voort, Tim        Westland Wil Vooruit 2       1:08:20     3:17
 61  53 Crusio, Jochem            TWC Pijnenburg               1:08:23     3:20
 62  11 Veurink, Ramon            AWV De Zwaluwen              1:08:55     3:52
 63  17 van der Stam, Tim         HSK Trias                    1:10:01     4:58
 64  52 van Engelen, Joep         TWC Pijnenburg               1:10:08     5:05
 65  69 Wijfje, Rowan             WTC Woerden                   z.t.
 66  16 d'Huy, Niels              HSK Trias                     z.t.
 67  94 Kroezen, Antoine          WRV De Peddelaars 2           z.t.
 68  95 Timmer, Maiko             WRV De Peddelaars 2           z.t.
 69  51 Adams, Daan               TWC De Kempen                 z.t.
 70  45 Huijbregts, Stan          RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 71  40 Blom, Ruben               RTC Jan van Arckel            z.t.
 72  96 Binnema, Hans Pieter      WRV De Peddelaars 2           z.t.
 73  75 Pijnenburg, Sven          WV De Jonge Renner            z.t.
 74  79 Reemeijer, Niels          District Noord-Holland        z.t.
 75  58 vd Lee, Jardi Christiaan  Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 76  31 Voogel, Jaap              NWVG Young Talents            z.t.
 77  84 Boon, Tony                ZWC DTS                       z.t.
 78  23 Tiegelaar, Tom            RWC Ahoy 2                    z.t.
 79  38 Sluijter, Joey            PRC Delta                     z.t.
 80  97 Vancutsen, Senna          Gaverzicht-Glascentrale2      z.t.
 81  91 Laevens, Justin           Gaverzicht-Glascentrale1      z.t.
 82  83 van Wieringen, Daan       ZWC DTS                      1:10:13     5:10
 83  81 Wessels, Benjamin         District Noord-Holland       1:10:24     5:21
 84  12 Spenkelink, Ian           AWV De Zwaluwen              1:20:24    15:21
 85  36 Suijker, Stef             Westland Wil Vooruit 2       1:20:26    15:23
 86  93 Salomez, Ydris            Gaverzicht-Glascentrale1     1:20:28    15:25
 87  29 Huenders, Lance           Monkey Town 1                 z.t.
 88   9 Romijn, Lars              AR&TV De Adelaar              z.t.
 89  54 Hendrickx, Tom            TWC Pijnenburg                z.t.
 90  82 Wassenaar, Joris          ZWC DTS                       z.t.
 91  76 Brouwer, Dennis           Meteoor Assen-Roden           z.t.
 92  42 Luijten, Noel             RTC Jan van Arckel            z.t.
 93  21 Kool, Tristan             Monkey Town 2                 z.t.
 94  33 Bouwers, Pieter           NWVG Young Talents            z.t.
 95  44 van Meer, Erben           RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 96  60 van der Poel, Rick        Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 97  72 Lagendijk, Elian          WV Avanti                     z.t.
 98  74 Prince, Jamie             WV De Jonge Renner            z.t.
Uit de wedstrijd:
      2 van Mil, Biko             RWV De Spartaan            Niet gestart

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.521 km/u