4e JEUGDMEERDAAGSE RW DE SPARTAAN-NWLH

                    Uitslag 4e Etappe (Criterium over 30 km)

                      CRITERIUM te Rijswijk op 1 Juli 2017
                          Organisatie: RWV De Spartaan

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   5 Klein Nienhuis, Bart      Achterhoek 2000                38:05
  2  47 Verzijl, Sten             RWC Ahoy 1                    z.t.
  3  66 Meijdam, Sam              UWV De Volharding 2           z.t.
  4  25 Sieders, Jan Wicher       LRTV Swift                    z.t.
  5  50 Vreeswijk, Noah           TWC De Kempen                 z.t.
  6   1 Buters, Joris             RWV De Spartaan               z.t.
  7  55 Krijnsen, Jelte           UWV De Volharding 1           z.t.
  8  19 Winter, Tim               Monkey Town 2                 z.t.
  9  92 Vos, Yannick              Gaverzicht-Glascentrale1      z.t.
 10  48 Speijers, Jesse           RWC Ahoy 1                    z.t.
 11  88 Verburg, Luke             Lares Doltcini                z.t.
 12  62 Metselaar, Rick           WRV De Peddelaars 1           z.t.
 13  89 Alvarado, Salvador        Lares Doltcini                z.t.
 14  14 de Schepper, Ward         WV Breda                      z.t.
 15  39 Romers, Boris             PRC Delta                     z.t.
 16  56 Kroon, Joris              UWV De Volharding 1           z.t.
 17  77 Vd Gracht, Niels          Meteoor Assen-Roden           z.t.
 18  65 den Braber, Simon         UWV De Volharding 2           z.t.
 19  30 Kes, Jim                  Monkey Town 1                 z.t.
 20  98 Bert, Jasper              Gaverzicht-Glascentrale2      z.t.
 21   7 Willems, Dennis           AR&TV De Adelaar              z.t.
 22   8 Reinderink, Pepijn        AR&TV De Adelaar              z.t.
 23  29 Huenders, Lance           Monkey Town 1                 z.t.
 24  27 van Belle, Loe            LRTV Swift                    z.t.
 25  43 Beks, Bart                RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 26  67 Brouwer, Daan             WTC Woerden                   z.t.
 27  99 Vanluchene, Maxim         Gaverzicht-Glascentrale2      z.t.
 28  70 Zwaan, Wouter             WV Avanti                     z.t.
 29  36 Suijker, Stef             Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 30  22 de Veld, Michiel          RWC Ahoy 2                    z.t.
 31  85 van den Bos, Louk         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 32  46 Seldenthuis, Lars         RWC Ahoy 1                    z.t.
 33  90 Ronhaar, Pim              Lares Doltcini                z.t.
 34  26 Kluts, Thijn              LRTV Swift                    z.t.
 35  87 Hennekam, Tim             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 36  28 Pronk, Jens               Monkey Town 1                 z.t.
 37  12 Spenkelink, Ian           AWV De Zwaluwen               z.t.
 38  53 Crusio, Jochem            TWC Pijnenburg                z.t.
 39  59 Buijs, Quinten            Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 40   3 de Poorter, Jonas         RWV De Spartaan               z.t.
 41  49 van Gorp, Sieb            TWC De Kempen                 z.t.
 42  73 van den Bergh, Stan       WV De Jonge Renner            z.t.
 43  15 Mengerink, Lars           WV Breda                      z.t.
 44  34 Claassen, Bjorn           Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 45  83 van Wieringen, Daan       ZWC DTS                       z.t.
 46  94 Kroezen, Antoine          WRV De Peddelaars 2           z.t.
 47  41 van Kappel, Geert         RTC Jan van Arckel             38:18     0:13
 48   4 Lubbers, Christiaan       Achterhoek 2000                38:23     0:18
 49  71 Kool, Daan                WV Avanti                      38:25     0:20
 50  72 Lagendijk, Elian          WV Avanti                     z.t.
 51  16 d'Huy, Niels              HSK Trias                     z.t.
 52  52 van Engelen, Joep         TWC Pijnenburg                z.t.
 53  32 Klugt, Lars               NWVG Young Talents            z.t.
 54  40 Blom, Ruben               RTC Jan van Arckel             38:27     0:22
 55  37 Boshoven, Arjan           PRC Delta                     z.t.
 56  80 Runderkamp, Samuel        District Noord-Holland        z.t.
 57   6 Berkelder, Sammy          Achterhoek 2000               z.t.
 58  24 Brugging, Thijs           RWC Ahoy 2                    z.t.
 59  69 Wijfje, Rowan             WTC Woerden                   z.t.
 60  58 vd Lee, Jardi Christiaan  Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 61  64 Bult, Lennart             UWV De Volharding 2           z.t.
 62  75 Pijnenburg, Sven          WV De Jonge Renner            z.t.
 63  10 Scheffer, Bas             AWV De Zwaluwen               z.t.
 64  84 Boon, Tony                ZWC DTS                       z.t.
 65  13 Wiskerke, Joran           WV Breda                      z.t.
 66  35 van der Voort, Tim        Westland Wil Vooruit 2         38:34     0:29
 67  11 Veurink, Ramon            AWV De Zwaluwen               z.t.
 68  91 Laevens, Justin           Gaverzicht-Glascentrale1      z.t.
 69  68 Buteijn, Yaron            WTC Woerden                    38:44     0:39
 70  96 Blom, Ruben               WRV De Peddelaars 2            38:46     0:41
 71  97 Vancutsen, Senna          Gaverzicht-Glascentrale2      z.t.
 72  18 Boersema, Daan            HSK Trias                      38:48     0:43
 73  78 Dijkman, Redmar           Meteoor Assen-Roden            38:53     0:48
 74  38 Sluijter, Joey            PRC Delta                     z.t.
 75  17 van der Stam, Tim         HSK Trias                      38:57     0:52
 76   9 Romijn, Lars              AR&TV De Adelaar              z.t.
 77  31 Voogel, Jaap              NWVG Young Talents             39:00     0:55
 78  93 Salomez, Ydris            Gaverzicht-Glascentrale1      z.t.
 79  42 Luijten, Noel             RTC Jan van Arckel            z.t.
 80  51 Adams, Daan               TWC De Kempen                 z.t.
 81  82 Wassenaar, Joris          ZWC DTS                       z.t.
 82  86 Prosman, Pieter           Willebrord Wil Vooruit         39:22     1:17
 83  57 den Meuter, Santiago      UWV De Volharding 1            39:56     1:51
 84  54 Hendrickx, Tom            TWC Pijnenburg                z.t.
 85  23 Tiegelaar, Tom            RWC Ahoy 2                     39:58     1:53
 86  20 Schaasberg, Daan          Monkey Town 2                  40:16     2:11
 87  79 Reemeijer, Niels          District Noord-Holland         50:47    12:42
 88  81 Wessels, Benjamin         District Noord-Holland         52:12    14:07
 89  21 Kool, Tristan             Monkey Town 2                  40:16     2:11
 90   2 van Mil, Biko             RWV De Spartaan                52:12    14:07
 91  44 van Meer, Erben           RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 92  74 Prince, Jamie             WV De Jonge Renner            z.t.
 93  45 Huijbregts, Stan          RSC De Zuidwesthoek            40:16     2:11
 94  60 van der Poel, Rick        Westland Wil Vooruit 1         52:12    14:07
 95  76 Brouwer, Dennis           Meteoor Assen-Roden            40:16     2:11
 96  33 Bouwers, Pieter           NWVG Young Talents             52:12    14:07
 97  63 Mulderij, Lars            WRV De Peddelaars 1           z.t.
 98  61 Koops, Bas                WRV De Peddelaars 1            57:12    19:07
 99  95 Timmer, Maiko             WRV De Peddelaars 2           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 47.265 km/u