4e JEUGDMEERDAAGSE RW DE SPARTAAN-NWLH

                Uitslag 2e Etappe (Ploegen tijdrit over 8,8 km)

                    PUNTENKOERS te Rijswijk op 30 Juni 2017
                          Organisatie: RWV De Spartaan

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Gaverzicht-Glascentrale2      33       12:00.00                44.000
     97 Vancutsen, Senna
     98 Bert, Jasper
     99 Vanluchene, Maxim

   1  WRV De Peddelaars 2           32         z.t.
     94 Kroezen, Antoine
     95 Timmer, Maiko

   1  Gaverzicht-Glascentrale1      31         z.t.
     91 Laevens, Justin
     92 Vos, Yannick
     93 Salomez, Ydris

   1  Lares Doltcini                30         z.t.
     88 Verburg, Luke
     89 Alvarado, Salvador
     90 Ronhaar, Pim

   1  Willebrord Wil Vooruit        29         z.t.
     85 van den Bos, Louk
     86 Prosman, Pieter
     87 Hennekam, Tim

   1  ZWC DTS                       28         z.t.
     82 Wassenaar, Joris
     83 van Wieringen, Daan
     84 Boon, Tony

   1  District Noord-Holland        27         z.t.
     79 Reemeijer, Niels
     80 Runderkamp, Samuel
     81 Wessels, Benjamin

   1  Meteoor Assen-Roden           26         z.t.
     76 Brouwer, Dennis
     77 Vd Gracht, Niels
     78 Dijkman, Redmar

   1  WV De Jonge Renner            25         z.t.
     73 van den Bergh, Stan
     74 Prince, Jamie
     75 Pijnenburg, Sven

   1  WV Avanti                     24         z.t.
     70 Zwaan, Wouter
     71 Kool, Daan
     72 Lagendijk, Elian

   1  WTC Woerden                   23         z.t.
     67 Brouwer, Daan
     68 Buteijn, Yaron
     69 Wijfje, Rowan

   1  UWV De Volharding 2           22         z.t.
     64 Bult, Lennart
     65 den Braber, Simon
     66 Meijdam, Sam

   1  WRV De Peddelaars 1           21         z.t.
     61 Koops, Bas
     62 Metselaar, Rick
     63 Mulderij, Lars

   1  Westland Wil Vooruit 1        20         z.t.
     58 vd Lee, Jardi Christiaan
     59 Buijs, Quinten
     60 van der Poel, Rick

   1  UWV De Volharding 1           19         z.t.
     55 Krijnsen, Jelte
     56 Kroon, Joris
     57 den Meuter, Santiago

   1  TWC Pijnenburg                18         z.t.
     52 van Engelen, Joep
     53 Crusio, Jochem
     54 Hendrickx, Tom

   1  TWC De Kempen                 17         z.t.
     49 van Gorp, Sieb
     50 Vreeswijk, Noah
     51 Adams, Daan

   1  RWC Ahoy 1                    16         z.t.
     46 Seldenthuis, Lars
     47 Verzijl, Sten
     48 Speijers, Jesse

   1  RSC De Zuidwesthoek           15         z.t.
     43 Beks, Bart
     44 van Meer, Erben
     45 Huijbregts, Stan

   1  RTC Jan van Arckel            14         z.t.
     40 Blom, Ruben
     41 van Kappel, Geert
     42 Luijten, Noel

   1  PRC Delta                     13         z.t.
     37 Boshoven, Arjan
     38 Sluijter, Joey
     39 Romers, Boris

   1  Westland Wil Vooruit 2        12         z.t.
     34 Claassen, Bjorn
     35 van der Voort, Tim
     36 Suijker, Stef

   1  NWVG Young Talents            11         z.t.
     31 Voogel, Jaap
     32 Klugt, Lars
     33 Bouwers, Pieter

   1  Monkey Town 1                 10         z.t.
     28 Pronk, Jens
     29 Huenders, Lance
     30 Kes, Jim

   1  LRTV Swift                     9         z.t.
     25 Sieders, Jan Wicher
     26 Kluts, Thijn
     27 van Belle, Loe

   1  RWC Ahoy 2                     8         z.t.
     22 de Veld, Michiel
     23 Tiegelaar, Tom
     24 Brugging, Thijs

   1  Monkey Town 2                  7         z.t.
     19 Winter, Tim
     20 Schaasberg, Daan
     21 Kool, Tristan

   1  HSK Trias                      6         z.t.
     16 d'Huy, Niels
     17 van der Stam, Tim
     18 Boersema, Daan

   1  WV Breda                       5         z.t.
     13 Wiskerke, Joran
     14 de Schepper, Ward
     15 Mengerink, Lars

   1  AWV De Zwaluwen                4         z.t.
     10 Scheffer, Bas
     11 Veurink, Ramon
     12 Spenkelink, Ian

   1  AR&TV De Adelaar               3         z.t.
      7 Willems, Dennis
      8 Reinderink, Pepijn
      9 Romijn, Lars

   1  Achterhoek 2000                2         z.t.
      4 Lubbers, Christiaan
      5 Klein Nienhuis, Bart
      6 Berkelder, Sammy

   1  RWV De Spartaan                1         z.t.
      1 Buters, Joris
      2 van Mil, Biko
      3 de Poorter, Jonas