4e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                   Uitslag 2e Etappe (Criterium over 8,8 km)

                    PUNTENKOERS te Rijswijk op 30 Juni 2017
                          Organisatie: RWV De Spartaan

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  77 Veenhoven, Nienke         ZWC DTS                  M     14:23
  2  69 Maathuis, Nina            RWC Ahoy                 M    z.t.
  3  81 Kool, Tobias              Hoornse RTC              J    z.t.
  4  83 van Herwaarden, Thom      WTC Maas-Waal            J    z.t.
  5  54 Booy, Lean                Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  6  61 de Grave, Britt           Cannibal Team            M    z.t.
  7  73 vd Poel, Tim              Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  8  63 van der Haagen, Duuk      Cannibal Team            J    z.t.
  9  79 Vijfvinkel, Mika          Westland Wil Vooruit     J    z.t.
 10  53 van Belle, Lisa           LRTV SWift               M    z.t.
 11  62 Groen, Thijmen            RWV De Spartaan          J    z.t.
 12  74 van der Putte, Pelle      HSV De Kampioen          J    z.t.
 13  66 Jurriaans, Daan           West Frisia              J    z.t.
 14  82 Broeren, Dante            RWC Ahoy                 J    z.t.
 15  85 Nieuwenhuis, Patrick      Meteoor Assen-Roden      J    z.t.
 16  80 Vonk, Swen                RWC Ahoy                 J    z.t.
 17  78 Veenhuis, Jan             Hoornse RTC              J    z.t.
 18  72 Ouwerkerk, Igor           LRTV Swift               J    z.t.
 19  71 van Montfort, Niek        WTC Woerden              J    z.t.
 20  75 Threels, Yilla            WTC Woerden              M    z.t.
 21  58 Decrucq, Axel             Frankrijk                J    z.t.
 22  52 Baas, Indy                GRTC Excelsior           M    z.t.
 23  84 de Jong, Daan             BRC Kennemerland         J    z.t.
 24  67 van de Kamp, Lisa         RWV De Spartaan          M    z.t.
 25  57 Brouwer, Emma             WTC Woerden              M    z.t.
 26  68 Kopecky, Julia            LRTV Swift               M    z.t.
 27  60 Engelhard, Thomas         RWV De Spartaan          J    z.t.
 28  55 Booy, NoŽlle              Westland Wil Vooruit     M    z.t.
 29  64 Hopman, Lars              Uithoornse WTC           J    z.t.
 30  59 Derogee, Mike             Uithoornse WTC           J    z.t.
 31  56 Bosten, Suze              HSK Trias                M    z.t.
 32  65 Huenders, Nickey          WTC De Amstel            M    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.709 km/u