Nieuwelingen heren

Technische Gids

De technische gids voor Nieuwelingen-Heren is hier te downloaden: Technische Gids JMD 2017

If you would like to receive an English version of the technical guide, please send a request to penningmeester@jeugdmeerdaagse.nl

 

Deelnemers

#Vereniging/Renners
RWV De SpartaanNED
1Joris Buters
2Biko van Mil
3Jonas de Poorter
Achterhoek 2000NED
4Christiaan Lubbers
5Bart Klein Nienhuis
6Sammy Berkelder
AR & TV de AdelaarNED
7Dennis Willems
8Pepijn Reinderink
9Lars Romijn
AWV de ZwaluwenNED
10Bas Scheffers
11Lars Boven
12Ian Spenkelink
WV Breda-Theo MiddelkampNED
13Joran Wiskerke
14Ward de Schepper
15Lars Mengerink
HSK TriasNED
16Niels d’Huy
17Tim van der Stam
18Daan Boersema
Monkey Town 2NED
19Tim Winter
20Daan Schaasberg
21Tristan Kool
RWC Ahoy 2NED
22Michiel de Veld
23Tom Tiegelaar
24Thijs Brugging
LRTV SwiftNED
25Jan Wicher Sieders
26Thijn Kluts
27Loe van Belle
Monkey Town 1NED
28Jens Pronk
29Lance Huenders
30Jim Kes
NWVG Young Talents Cycling TeamNED
31Jaap Voogel
32Lars Klugt
33Pieter Bouwers
Westland Wil Vooruit 2NED
34Bjorn Claassen
35Tim van der Voort
36Stef Suijker
PRC DeltaNED
37Arjan Boshoven
38Joey Sluijter
39Boris Romers
RC Jan van ArckelNED
40Ruben Blom
41Geert van Kappel
42Noel Luijten
RSC de ZuidwesthoekNED
43Bart Beks
44Erben van Meer
45Stan Huijbregts
RWC Ahoy 1NED
46Lars Seldenthuis
47Sten Verzijl
48Jesse Speijers
TWC de KempenNED
49Sieb van Gorp
50Noah Vreeswijk
51Daan Adams
TWC-PijnenburgNED
52Joep van Engelen
53Jochem Crusio
54Tom Hendrickx
UW & TC de Volharding 1NED
55Jelte Krijnsen
56Joris Kroon
57Santiago de den Meuter
Westland Wil Vooruit 1NED
58Jardi Christiaan van der Lee
59Quinten Buijs
60Rick van der Poel
WRV de PeddelaarsNED
61Bas Koops
62Rick Metselaar
63Lars Mulderij
UW & TC de Volharding 2NED
64Lennart Bult
65Simon den Braber
66Sam Meijdam
WTC WoerdenNED
67Daan Brouwer
68Yaron Buteijn
69Rowan Wijfje
WV AvantiNED
70Wouter Zwaan
71Daan Kool
72Elian Lagendijk
WV de Jonge RennerNED
73Stan van den Bergh
74Jamie Prince
75Sven Pijnenburg
WV Meteoor Assen RodenNED
76Dennis Brouwer
77Niels v. d. Gracht
78Redmar Dijkman
District Noord HollandNED
79Niels Reemeijer
80Samuel Runderkamp
81Benjamin Wessels
ZWC D.T.S.NED
82Joris Wassenaar
83Daan van Wieringen
84Tony Boon
Willebrord Wil VooruitNED
85Louk van den Bos
86Pieter Prosman
87Tim Hennekam
Lares DoltciniBEL
88Luke Verburg
89Salvador Alvarado
90Pim Ronhaar
Meubelen Gaverzicht Glascentrale ctBEL
91Justin Laevens
92Yannick Vos
93Ydris Salomez
WRV de Peddelaars 2NED
94Antoine Kroezen
95Maiko TImmer
96
Meubelen Gaverzicht Glascentrale 2BEL
97Senna Vancutsem
98Jasper Bert
99Maxim Vanluchene
Spider King EFC L&R TrekBEL
100
101
102